DAROWIZNY

Darowizny pieniężne

Jednym z podstawowych źródeł finansowania rehabilitacji i leczenia są darowizny pieniężne.
Ponadto osoby fizyczne, a także spółki osobowe, mogą odliczyć od kwoty do opodatkowania 6% dochodu (PIT), a osoby prawne 10% dochodu (CIT). Jeśli chcesz udzielić finansowego wsparcia wystarczy, że dokonasz przelewu:

BNP Paribas Bank Polska S.A. Nr
40 2030 0045 1110 0000 0043 2490
ul. Św. Wojciecha 5; 45 – 023 Opole
Wpisując w tytule przelewu Imię i Nazwisko Podopiecznego

If you want to make a donation
For foreign payments please specify before bank number account:
SWIF Number: GOPZPLPW NR. KONTA 40 2030 0045 1110 0000 0043 2490
with note: First name and Last name our ward

Jesteśmy dla Podopiecznych – nie pobieramy żadnej prowizji od przekazywanych darowizn- cała przekazana kwota trafia na subkonto Podopiecznego i będzie wykorzystana na cele związane z jego leczeniem i rehabilitacją.

Darowizny bez danych podopiecznego wpłyną na konto ogólne, z którego środki zostaną rozdysponowane zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia. Właśnie dzięki środkom przekazanym na cele statutowe możemy wspomóc naszych Podopiecznych organizując im m.in darmowy turnus rehabilitacyjny w wybranym przez Zarząd ośrodku.

Darowizny rzeczowe

Jedną z form oferowanej przez nas pomocy osobom niepełnosprawnym jest wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Być może posiadasz kule ortopedyczne, balkonik, łóżko rehabilitacyjne lub inne sprzęty ortopedyczne, z których już nie korzystasz- dla innych mogą być niezbędne w procesie rehabilitacji.

Chcąc przekazać sprzęt ortopedyczny do wypożyczalni skontaktuj się z nami.